Kitap Gönder
Ara 27, 2014
1013 Views
0 0

Hüzünlerinden Öpüyorum

Written by

Sonra suratına baktıkça salak salak gülümsüyorsun geçmişinde çok acılar çekmiş bir adamın. Baktıkça kalbin göğüs kafesini darlıyor bir o kadar da acıyor için. Şimdi ne desen kifayetsiz kelimeler. Seviyorum desen, en sevdiği insan da seviyorum diyordu ve gitti… Kalbine dokunmaya çalışsan kesilir bileklerin paramparça kalbinin içinde. En iyisi içinde yaşamak hislerini, biraz acı, biraz kırgınlık, biraz da tebessüm…

Sen onu onsuz yaşarken ben seni senle yaşayamıyorum, ne tuhaf değil mi? Sen ona uzak olduğu için dokunamıyorsun ben sana yanımdayken dokunamıyorum. Sen onu unutmak için başkalarına giderken ben senden uzaklaşmak istesem de yanında alıyorum soluğu. Sebebi başkaları olan hüzünlerini sebepsiz ve acı dolu gülüşlerinle saklamaya çalışırken acılarını seninle birlikte en derinlerimde yaşıyorum.
Hani en derinlerinde saklardın ya onu, en derinlerimin kıytı köşelerinde gizliyorum seni. Sök at derinliklerinden onu ve kalbime dokun. Taze bir aşkla bekliyorum seni dokunduğun an kalbinde hissedeceksin aşkımı.

Mesela sen onunla aynı şehirdesin diye şükür edip uyurken ben boşluğuma denk gelen gülüşü düşünürken uyuyorum. Sözlerim bitiyor, gözlerimde birikiyor cümlelerim ama bakmıyorsun gözlerime, gözlerimdeki seni okuyamıyorsun.

İyi bak kendine sebepsiz gülüşlerini sevdiğim. Hüzünlerinden öpüyorum adam, geçmişinin en kötü günlerinden, en acı tebessümlerinden öpüyorum.

Latest posts by papatyasendromu (see all)

Article Categories:
Deneme

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.