Kitap Projeni Başlat
Ara 19, 2016
408 Views

DİLENEN DİLEMMA

Written by
Spread the love

Bu yazı tek taraflı feshedilmiş bi barış antlaşmanın acısı içinde yazılmaktadır.Geçen süre damla damla azaltsa da barışı,içe dökülen her sevgi pıtırcığı ve umut arıları bu antlaşmayı ayakta tutmaktadır;tek taraflı.

Bu yazı,üzerine sülfirik asit dökülmüş küp şekerlerin halindeki bir kalple yazılmaktadır.Gökyüzüne bakarken Tanrı’yı görmektedir ama Tanrı’dan yoksundur.Çünkü Tanrı soyutluğunu kaybetmiştir.

Bu yazı terk edilmemiş terk edilmiş birisi tarafından yazılmaktadır.İçindeki boşluğun sebebi;sonsuza kadar patlamayacak gibi duran bombanın hangi kablosunu keseceğini bilmemekte yatıyordur.

Bu yazı bu yazıyı yazanın kardeşidir.Ve onlar hiçbir zaman birbiriyle anlaşamamaktadır ama Tanrı aynı bedende onları cezalandırmıştır.Cehennemi dünyada yaşamaktadırlar.

Bu yazı şimdi sigara içecek birisi tarafından yazılmaktadır.Tüm düş kepeklerine rağmen müziği açıp onu düşünmektedir.

Bu yazı sevgisinden emin olmayan ama hala onun özlemini çeken birisi tarafından yazılmaktadır.Duş aldıktan sonraki uyanışı düşler her zaman.

Bu yazı modern edebiyatla bağlarını koparmak üzere olan gelenekçi edebiyat yanlısı birisidir.Modern edebiyatın güzelliklerine eli kaysa da geleneğine ihanet ettiğini düşünerek kendini toparlayan,çelişkilerle dolu birisidir.

Bu yazı dogmaların en hakikisini taşıyan birisi tarafından yazılmaktadır.Din dogmalarına nazaran bu dogmaların özelliği somuttur.Öpülür,ellenir,koklanır..

Bu yazı eski dogmalarından kurtulmuş,yeni dogmaları olan bi kişi tarafından sonlandırılıyor.

Bu yazı bitiyor.

Bu yazıyı bitiriyorum.

BİTTİ LAN!

 

with https://www.youtube.com/watch?v=3oMb06O2wXo

Latest posts by yasamakbelki (see all)

Article Categories:
Deneme

Leave a Comment

error: Siz yazdıysanız, giriş yapıp düzenle sekmesinden kopyalayabilirsiniz.