Kitap Gönder
Ara 27, 2016
907 Views
0 0

Bir kız düşün

Written by

Düşünüyorum dünüşüyorum ama hiçbir anlam veremiyorum. Şimdi bana soruyor sen hiç birini sevmedin mi diye. Ilk defa sorulmuyor bana bu soru ama yine de her defasında kalakalıyorum. Kendimi ona veya onlara karşı açıklarken buluyorum. Ve başlıyorum anlatmaya.
Bir kız düşün diyorum , bir kız düşün. Ailesini sevmeyen, onlarla bağ kuramayan bu hayatta tek olan bir kız. Hani derler ya kızların ilk aşkı babasıdır diye , işte bu kıZın ilk aşkı yok. O yüzden aşka inanmıyor. Ailesi ile sürekli kavga ediyor , o yüzden ailesini sevmiyor bu nedenle sevgiye de inanmıyor. Böyle bir kızın aşka inancı da yok. Ama diyorum sen şimdi sorucaksın kız bu hayatta yapayalnız birine ihtiyacı yok mu , onu koruyup kollayacak birine. Hayır diyorum gerek yok. Inanmıyor çünkü o kız sevgiye , aşkı yok sayıyor. Bir çıkar ilişkisi diyor aşk için. Belki haklıdır da , bilmiyorum. Tek işte rahat birak o kızı rahat bırakın diyorum. Yüzüme , gözlerimin içine bakıyor ve hiç sanmıyorum diyor. Hiç sanmıyorum bu kadar kolay değil.

Latest posts by Mircvs (see all)

Article Categories:
Deneme

Comments to Bir kız düşün

  • Şimdi bir kız düşün daha aşkı tatmamış.

    olalalallll 8 Temmuz 2017 02:22
  • Kötü bir ailede büyümek, sevgisiz büyümek insanı hayata karşı daha sert olmaya itiyor. Kendini koruma içgüdüsüyle insanları önemsememeye kaçmaya başlıyor insan. Ama sevmek ve sevilmek güzel duygular. Birine güvenini sonsuz vermek ya da onun her anını düşünmek değil. Sadece sevebileceğin birlikte vakit geçirebileceğin birinin olması. Bir gün elbet bunları da yaşayacak bu kız. Ama yine de kendini düşünmeli hep güçlü bir insan olmaya devam etmeli.

    İsmail Altıntaş 19 Temmuz 2017 21:39

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.